ПРО COOSH

ПРО НАС

COOSH [куууш] — український бренд одягу та аксесуарів зі 100% власним виробництвом. 

Іноді знайти романтичну сукню для побачення, оверсайз сорочку на всі випадки життя, пальто потрібного крою, спортивний костюм на кожен день та універсальне взуття — це як зірвати куууш. Саме тому колекції формуються таким чином щоб ви могли легко скласти сезонний базовий гардероб. 

Український бренд одягу COOSH повністю закриває потреби в одязі, у нас є все — верхній одяг, пальта, куртки, костюми, спортивні костюми, сукні, спідниці, трикотажні вироби, джинси і взуття. 

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Засновниця та креативна директорка бренду — інфлюенсерка Аліна Френдій. Історія COOSH розпочалася з невеликого шоуруму в Тернополі в 2017 році, рідному місті Аліни, і через декілька років переросла в повноцінний бренд з власним виробництвом. Тепер шоуруми COOSH є в Києві, Тернополі та Львові. 

НАША ФІЛОСОФІЯ

Кожна #COOSH_girl — інфлюенсерка свого життя!
Носи COOSH, даруй COOSH, люби в COOSH
Помічай інших в COOSH, відчувай єдність!
Отримуй задоволення в COOSH
Будь собою в COOSH, будь різною в COOSH, будь вільною в COOSH 

ВИРОБНИЦТВО

COOSH — 100% власне виробництво, де ми створюємо декілька лінійок: Basic, Elegant, Celebrate, Daily з великою любов’ю до людей. 

Ви можете бути певні, що у будь-якому куточку світу одягнені в COOSH ви будете мати на собі часточку України і рідного дому.