ПРО НАС

COOSH – український бренд одягу та аксесуарів, заснований та керований інфлюенсеркою Аліною Френдій. Від невеликого шоуруму в Тернополі, рідному місті Френдій, де все почалося у 2017 році, бренд перетворився на впізнавану марку з власним виробництвом та мережею шоурумів у Києві, Тернополі та Львові. COOSH вирізняється скандинавським, мінімалістичним стилем міні з акцентними деталями, і створений для сучасних та стильних особистостей. Одяг від COOSH саме підкреслює індивідуальність, не перекриваючи її. В асортименті бренду мінімалістичні та трендові речі, які допоможуть образам створити неперевершену структуру.


У межах COOSH також існує преміум лінійка – COOSH Select. Цей напрям вирізняється архітектурними і оверсайз формами, маскулінністю, характером та філософією, яка на 100% відображає стиль та відчуття життя Аліни Френдій.


COOSH створює не просто одяг, що відкриває вас зовні, але й той, що відображає ваш внутрішній світ та індивідуальність. Завдяки власному виробництву, бренд гарантує високу якість кожного виробу.

@coosh.wear